AVRUPA'NIN EN BÜYÜK OTOMOTİV MERKEZİNDE OTONOMİDE DÜKKAN FIRSATI

Satılık Galeri/Showroom

Saracalar, Akyurt
Ankara

2.150.000 ₺

Danışman

kiyas_bilgi@hotmail.com
Gayrimenkul ile ilgili öğrenmek istediklerinizi danışmana iletebilirsiniz.
NEDEN OTONOMİ?
Ayrıcalıkları

GARANTİLİ SATIŞ

Ortadoğu ve Avrupa’nın alanında en büyük ve en kapsamlı projesi olan OTONOMİ’ de, MASFED (Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu) üyesi olan BOD (Başkent Otomotivcileri Derneği )tarafından test edilip onay verilmiş otomobiller satılacaktır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflenen OTONOMİ dünyasında beklentilerinizin ötesinde kaliteli hizmet anlayışıyla güvenilir alıveriş yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

GÜVENLİK
375.000 m2 alanda kurulu, 7/24 alanında uzman güvenlik personelleri ve gelişmiş güvenlik sistemleri tarafından koruma altında olan otomobil üssü OTONOMİ’de kendinizi güvende hissedeceksiniz.

OTOPARK
OTONOMİ için özel çalışılmış trafik ve altyapı etüdleri sonucu projemizde ayrılan 25 metre genişliğindeki bulvar yolları ve 16 metre genişliğindeki ara yollar sayesinde sorunsuz trafik sirkülasyonunun ve 2,5mt. genişliğindeki paralel park alanları ile misafir park alanları sayesinde de 7.000 adet otomobile ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahip olan OTONOMİ’de park yeri arama sıkıntısından kurtularak aracınızı rahatça park edebilmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

%100 KESİNTİSİZ ENERJİ
OTONOMİ’deki tüm bağımsız ve ortak alanlar kesintisiz güç teknolojisinden faydalanacak şekilde jeneratör üniteleriyle desteklenmiştir. Bölgede yaşanacak herhangi bir elektrik kesintisinden etkilenmeyecek, kesintisiz enerjinin % yüz konforunu sürmeye devam edeceksiniz.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI
Otomobil alımlarınızla ilgili servis, kontrol, test sürüşü, evrak işleri gibi her türlü işleminizi vakit kaybetmeden ve şehre gitmeye gerek kalmadan OTONOMİ bünyesinde gerçekleştirebilmeniz için her şey en ince ayrıntısına kadar sizin için düşünüldü.
Ofis ve ticaret bloklarımızda yer alan banka şubeleri, noter, sigorta acenteleri, oto servis bloğumuzda yer alan computest merkezi ile bakım onarım kontrol birimleri, aracınızı ilk kez sürmenin eşsiz deneyimini yaşayacağınız test sürüş yolları OTONOMİ’nin ayrıcalıklı alışveriş dünyasında her daim hizmetinizde olacak.

SOSYAL DONATI ve REKREASYON ALANLARI
OTONOMİ’de sadece otomobil alışverişi ile yetinmeyecek, restaurant, kafeterya, yeşil alanlar ve çocuk oyun parklarında ailenizle birlikte zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız.

HAVALİMANINA YAKINLIK
Şehir dışından uçakla seyahat ederek gelecek olan misafirlerimiz Esenboğa Havalimanı’na 3km. mesafede konumlanmış olan OTONOMİ’de, şehir karmaşasından ve gürültüsünden uzakta, günübirlik ziyaretleri ile otomobil alımlarını gerçekleştirebileceklerdir.

ULAŞIM
OTONOMİ, Ankara’nın her yerinden rahatlıkla ulaşma imkanı bulunan Esenboğa Havalimanı’na 3km. mesafede ve havalimanı bulvar yolu üzerinde olup; planlaması yapılmış ve yakın bir tarihte çalışmalarının başlayacağı metro sayesinde de kolaylıkla gelinebilecek bir lokasyona sahiptir.
Tüm toplu taşıma araçlarının da güzergahı üzerinde bulunan OTONOMİ, şehir merkezine 22dk., çevreyolu kavşağına 10dk., Ankara Tren Garı’na 18dk., Ulus Meydanı’na 20dk., Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 20dk. mesafededir.


DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ

*SÖZLEŞMELİ TEK YETKİLİ
 • Açık Otopark
 • Kapalı Otopark
 • Otoyola Yakın
 • Toplu Ulaşıma Yakın
 • Depo Var
 • Kombi
 • Hakkımızda
  Franchise
  Ofisler
  Danışmanlar
  Satılık İlanlar
  Kiralık İlanlar
  Projeler
  Ekibimize Katılın
  Gayrimenkul Talepleri
  Satış Prosedürü
  iletisim